.

.

Мис Дама Зголеми Златна боја Кристал Кристал Праска срце Капка / dangle Обетки Мода Накит за жените MLY4375

Мис Дама Зголеми Златна боја Кристал Кристал Праска срце Капка / dangle Обетки Мода Накит за жените MLY4375

DEN 92.00
DEN 108.00
-15 %
Количина на стоки


18 K Розово Злато Позлатен Кристал Кристал Праска срце слушате дожд Капка / dangle Обетки
Материјали : Легури, Electroplating КС злато , Увозот дијамант
Бои и styple : Погледнете како детали
Големина : 0.8*1.1 cm Тежина : 8g/парче

Бренд Име:
Мис Дама
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MLY4375
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ