.

.

1 сет Железна паричка врата до & долу црна вратата за забава аркада машина машина додатоци монета управувана игра аркадни кабинет

1 сет Железна паричка врата до & долу црна вратата за забава аркада машина машина додатоци монета управувана игра аркадни кабинет

DEN 201.60
Количина на стоки

Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор ! Совети : Купувачот може да го прилагодите на бои за објектот. Ние ќе брод исто како на првата слика (Главна слика) покажува за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.com/store/607318
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент!
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Ние нудиме добар квалитет на КОМПЈУТЕР Одбор, Видео Игра, Мулти Игра, Мулти Кертриџ, Вендинг машина, Pinball Машина, Детенце Вози, ABS кабинетот на располагање за 21"~25"следење, тешки челик кабинет за 25"~29" монитор со Jamma конектор, и некои резервни делови, Монета Акцептор, pushbutton, џојстик, итн.Вие само треба да оставите белешка за нас кога ќе се направи исплата.Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена .Откако ние брод на стоки надвор. Pls побарате од нас да се прошири датум на испорака наместо за правење на спорот . 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~6 работни дена откако вашата уплата е завршен. За Забава машини. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Негативни повратни информации не реши ништо. Повратни информации : 1.И ние ќе управуваат со цел за тебе.Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго .Ние не можете да ги промените боите и, исто така, не може да го откаже купувањето, ако ние не ја добиете вашата Прилагодите Бараат. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци должи на друга земја имаат различни правила за увоз доход и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Плаќање
Превозот DHL, EMS, Fedex, ТНТ, UPS-от,хонг конг ВОЗДУХ ПОСТ
Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : Испорака : 1.Но, пораката треба да испрати пред ние брод на стоки надвор. Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил, супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време.Исто така, можете да ни испратите порака да се прилагодите на бои. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ве молиме контактирајте ме ако сте заинтересирани во нашите производи, ние ќе ви испратиме datas во детали. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели. Јас сум посветен да донесе радост, безбедно и врвен квалитет на производите за вас.

Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
Монета врата
Тип:
аркадни делови
Големина:
18.2*19.5*1.5cm
Include1:
до црна врата
Include2:
надолу црна врата
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Дебелина на лим:
0.5 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ