.

.

1pcs SFU1605 Топката завртка 250mm L+ 1pcs Ballscrew Ballnut за CNC

1pcs SFU1605 Топката завртка 250mm L+ 1pcs Ballscrew Ballnut за CNC

DEN 1488.00
Количина на стоки


1pcs SFU1605 Топката завртка L250mm+ 1pcs Ballscrew Ballnut за CNC
Состојба : Сосема Нов Модел : SFU1605 Ballscrew Количина : 1 постави ОВАА ПОНУДА СЕ ЗА 1 BUC Валани тип 1605-L250mm-C7 BALLSCREW без крај mechining +1 BUC Еден Ballnut Можеме да им понудиме на крајот-machnining според вашето барање во многу vompetitive цена.
Во меѓувреме ние може да се намали било колку што сакате,и pls дозволете ни да знаеме за што должина се погодни за вас, тогаш ние ќе ги провери вкупните трошоци за вас, како е можно поскоро. Модел Бр. 1204 4010 1605 5005 1610 1616 2005 2020 2505 2040 2510 6310 3205 3210 4005
ако ви треба друг модел , само дозволете ми да знам .
Плаќање
Ако сте од Бразил и избрав ПРОЗОРЦИ,FEDEX,DHL,TNT , мора да се обезбеди CPF број или CNPJ број . ако не ние, не може да се брод it out !!!
· ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Батериите се забранети за воздушен транспорт. така Батерии не се вклучени . таа се Напојува со АА или 9 V или ААА Батерии . и тоа е лесно и евтино да ги купите во локалната
· Ако треба да се купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
превозот
· 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
· 2. Време На Испорака :
Преку ЕМС Fed Ex ТНТ прозорци DHL Express : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 30-60 woring дена.
· 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Услуги На Клиентите & Return
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
2. Сите производи имаат 1 година гаранција.
3. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.
4, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

R

Тие исто така купуваат со овој производ