.

.

Multicolor 3m 30 LED Батеријата Управувана Празник LED Батеријата String Светла,X'mas Декорација Самовила Светлина

Multicolor 3m 30 LED Батеријата Управувана Празник LED Батеријата String Светла,X'mas Декорација Самовила Светлина

DEN 156.00
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : ( ве молиме прочитајте пред вашиот ред ,ви благодарам!) Јас f превозот начин е продавачи' превозот метод , БЕЗ следење imformation за мали наредби ( наредби цена $ 7 ), бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.
Функција
Боја : бела
Кабел должина : 3meters
Целосно пренослив
led боја : црвена ,жолта,сина,зелена,бела,шарени
Работи на 3x AA батерии (не вклучувајќи)
LED може да се спаси 70% енергија и имаат 4 пати на животот на слични блескаво string светла
Вкупно 30 LED светилки
Два оперативни режими(Кои можете да ги изберете со прекинувач) :
Стабилен Режим : сите светилки се на трајно
Треперењето на Владата : сите светилки трепка во исто време (on-ФЛЕШ-off-on-ФЛЕШ-оф..), за два пати во една секунда.
Апликации :
Широко се користат за декорација на продавницата на windows, продавници, салони фази, итн.
Совршена декорација за Божиќ, Денот на Вљубените, свадба, забава, итн.
Пакет се вклучени :
1 PC X 3М 30 LED string светла

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Приклучок Тип:
Никој
Должина:
300cm
Карактеристики:
батеријата
Тело Материјал:
Пластични
Приклучете Го Опашка:
No
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
NO
Тип На Батерија:
AA
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,CE,RoHS
боја:
Бела
Е dimmable:
No
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
SL-0256
База Тип:
NO
Напон:
4.5V
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тело Материјал:
ПВЦ
R

Тие исто така купуваат со овој производ