.

.

Повеќе бои или жолта булчински sinamay fascinators мода пердув коса додатоци популарни повод headwear жените партија капи,

Повеќе бои или жолта булчински sinamay fascinators мода пердув коса додатоци популарни повод headwear жените партија капи,

DEN 1404.00
DEN 1478.40
-5 %
Количина на стоки


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
Повеќе бои жолта булчински sinamay fascinators мода пердув коса додатоци популарни невестата капи повод жените партија капи,
Достапни бои Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,светло сина,лаванда,магента
Ве молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор
ви благодариме
Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас
Производство и пакување фото

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MSF091
Материјал:
Лен,Пердув
Тип:
Шноли
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големи Материјал:
Sinamay,birdcage превези,пердув
Големина:
approx 6(15CM)
Пакување:
6pcs/пвц кутија
Тип На Објект:
Hairwear
боја:
повеќе боја
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ