.

.

Beadsnice ID3267 Плоштадот Прилагодливи Прстен Settings Накит Наоди Фабрика Цена рачно изработени Прстени го Персонализирате Прстен База

Beadsnice ID3267 Плоштадот Прилагодливи Прстен Settings Накит Наоди Фабрика Цена рачно изработени Прстени го Персонализирате

DEN 608.64
Количина на стоки

Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи. Збунети околу тоа како големи оние монистра се? Тука е големината на конверзија шема за ваша погодност :
***МЕТРИЧКИ ДОЛЖИНА - U. Следење на Број : Ние обезбеди следење на броеви, за сите налози за Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќања како што се : ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА? Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО 3. *F eedback јас f имате било какви други прашања ве молиме ни e-mail пред да замине негативен фидбек. Ако немаат посебни барања предмети ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата. Ако не, тогаш да ги споделите со нас и ние ќе го направи тоа право! Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот купување, едноставно да го вратите за нас во неговата оригинална состојба во рок од 30 дена од датумот на испорака. Ние веруваме комуникација помеѓу продавачот и купувачот е повеќе importantand ефикасна отколку да остават негативен фидбек. Ние сме повеќе од среќни да додадете повеќе на листата за вас. ЗОШТО КУПИ ОД НАС? 1. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ 2. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНО ГАРАНТИРААТ 100% задоволство е наша гаранција.37 во За нас Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Превозот Адреса (Многу важно) Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress. *R eturn Политика, Ние секогаш се трудиме да бидете сигурни дека сте повеќе од среќни со нашите производи и услуги. Ако ви треба повеќе од една ставка од она што ќе го видите, ве молиме ги споделите со нас. С ЕКВИВАЛЕНТЕН***
1 мм - само во текот 1/32 на една педа
2 мм - само во текот 1/16 на една педа
3 мм - 1/8 на една педа
4 mm - 5/32 на една педа
5 mm - 3/16 на една педа
6 мм - 1/4 на една педа
7 мм - 9/32 на една педа
8 mm - 5/16 на една педа
9 mm - 11/32 на една педа
1 сантиметар или 10 мм - 3/8 на една педа
1 метар (m) - 39.80
прилагодливи прстен Опис : Име Beadsnice ID4319 25мм мешавина боја никел слободни доведе слободни квадратни рамки прилагодливи прстен прилагодувања на прстен наоди Бренд Beadsnice ID 3267 Големина 24mm Тежина 12gram Количество 10pcs Материјал сребрена/анти-месинг/анти-бакар/анти-сребрена ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи.Превозот обвиненија се неповратни. За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса.
Можете да изберете она што ви се допаѓа во боја шема Превозот Време :
Ние ќе accorrding вашиот режим на despatch брод предмети. Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!Sterling Silver Наоди :
. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
beadsnice
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
3267
Шарм Тип:
прстен поставување
боја:
сребро позлатен/антички бакар/антички сребрен/platina позлатен
трговија на големо веб-сајт:
www.beadsnice.com
Големина:
се вклопува 24mm плоштад
Накит Наоди Тип:
прилагодливи прстен
Стил:
Моден
Пакет:
10pcs по многу
Поставување:
база settings
Додатоци:
дувачкиот прстен поставување
персонализирате:
рачно изработени прстени
Рачно изработени:
подарок
R

Тие исто така купуваат со овој производ