.

.

GT2876R Турбо Полнач T25 T28 Турбо Колектор Страната .86AR Турбина 70AR

GT2876R Турбо Полнач T25 T28 Турбо Колектор Страната .86AR Турбина 70AR

DEN 8035.20
Количина на стоки


Апликации :
* Универзална Одговара.
Спецификации :
* Сосема нов GT2876 R турбо полнач.Макс до 480 HP. * Влезот : 4.0 Инчен. Излез : Од 2,5 Инч.
* Турбина Страната : T25 Страната. Downpipe Страната : T25 5 Завртки Страната.
* Тип на Лого : Влажно Плови Лежишта.
* За ладење Тип : Вода и Масло за Ладење.
* Издувните Трим : .86 AR.Турбина Тркала Дијаметар : 46.75 MM/53.80 ММ.
* Компресор Трим : .70 AR.Компресор Тркала Дијаметар : 57.89 MM/72.95 ММ.
* Упатство НЕ е вклучена.Професионалната инсталација е препорачливо Боја : Ќе ви бидат пратени по случаен избор освен ако не е поинаку наведено од страна на купувачот Сите елементи се направени од страна на нашата фабрика (не оригиналниот), ние не сме одговорни за installion вештини ,па pls бидете сигурни дека ќе го разбере тоа повторно пред да ја купите.
Ако сте од оние земји како следново, pls ве молиме потврдете го со нас во врска со превозот цена пред купување. ви благодариме! Руската Федерација, Порторико. Запад Азиските земји. Африка. Канарските Острови. Исланд. Србија, Таџикистан, Украина, Узбекистан, Албанија, Ерменија, Азербејџан, Белорусија, Босна и Херцеговина, Хрватска, Френк Островот, Грузија, Казахстан, Косово, Киргистан, поранешна Југословенска Република Македонија. Република црна Гора. Ирак, Израел, Либан, Оман, Саудиска Арабија, Судан, Сирија, Јемен. Аргентина, Бразил, Куба, Јамајка, Уругвај. Боливија, Bonaire, Cayman Острови, Колумбија, Curacao, Еквадор.

Бродови Од:
Кина
Бренд Име:
SPEEDRACINGTURBO
Број На Модел На:
GT2876R Турбо Полнач T25 T28 Турбо Колектор Страната .86AR Турбина 70AR
Материјал:
GT2876R Турбо Полнач T25 T28 Турбо Колектор Страната .86AR Турбина 70AR
R

Тие исто така купуваат со овој производ