.

.

Нови Лето Вистинска Кожа Мажите Сандали Повик Отворен Сандали Кул Морето На Плажа Сандали Мажите Влечки Плус Големина

Нови Лето Вистинска Кожа Мажите Сандали Повик Отворен Сандали Кул Морето На Плажа Сандали Мажите Влечки Плус Големина

DEN 1200.00
DEN 1999.20
-40 %
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница,ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно! За големината : Поради големината стандард е различно од секој регион,па ве молиме да се измери вашата нога должина како на сликата подолу.
Како да се избере правилната големина?
1.Мерка ногата должина како на слика( ве молиме да не се измери insole должина ).
2.Најдете "НИ szie" од големината на табелата со ногата должина!
ЗАБЕЛЕШКА : P закуп не се измери insole должина,што е различно помеѓу нога должина! За Кутија : Генерално, со цел да се помине на вашиот локален обичај побрзо и chearper,ние ќе пак чевли "без кутија" , овој пат можеби може да ги избегнуваат обичај данок,но ние не можеме да promiss тоа.Ако сакате кутија,ве молиме оставете порака "со кутија" кога ќе ги нарачате. За Decleared вредност : Ние ќе напише $10 на пратката ,и изјави како "подарок",ако имате било какви посебни бара,ве молиме означени во вашата нарачка.Ви благодариме.

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 9, 9.5, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Бренд Име:
MVVT
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Сандала Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
MVVT2133
Моден Елемент:
Шиење
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума
R

Тие исто така купуваат со овој производ