.

.

100pcs PT-31 PT31 Совети - Воздух Плазма Сечење Потрошен За CUT30 40 50 40A Машина потрошен материјал

100pcs PT-31 PT31 Совети - Воздух Плазма Сечење Потрошен За CUT30 40 50 40A Машина потрошен материјал

DEN 1262.40
Количина на стоки


Овие потрошен материјал вклучени
100 парчиња Сечење Совет заеднички
Заеднички потрошен материјал за Сечење Пиштол како што ESAB/L-ТЕЦ PT-31, JG-40 и WSD-LG40
Одговара 30/40 A воздух плазма машина за сечење .
*Потрошен материјал може да работи со ESAB/L-ТЕЦ PT-31, JG-40 и WSD-LG40 Сечење Факел. Овие батериски лампи за Плазма сечење машини
како што се НАМАЛУВАЊЕ на-40, CUT-40 D, LGK-40, CT312, CT312 D, CT416, CT-416 D, CT518, CT518 D, Super160, Super160 P итн.
*Бренд на Машина ќе биде Rilon, Riland, Jasic, Mitech, Chiry, UNT, Krypton, Berlan, Longetivity и така натаму .
*Цената би можело да биде поевтино за големи цел количество. Ве молиме контактирајте не за понатамошни информации.
*Објектот ќе биде испратено со препорачана Воздух Mail Пост во 3 работен ден по добиени плаќање, транзит време е околу 10-25 дена во вообичаеното.
245ps Воздух Плазма Машина Намали Потрошен За CUT30 40 50 PT-31 PT31 CUT50 A заварување факел потрошен материјал за Совети и Електроди(40 A заеднички) САД$ 41.05 /многу
245 парчиња / многу
ПТ-31 LG-40 40 A Плазма сечење рака факел глава, тело на големо(PT31 LG40), СЛОБОДЕН БРОД од страна на CPAM US$ 18.95 /set
20 компјутери, PT31 40 Amp Shield Првенство за CUT40 D CUT50 D PT-31 LG40 Факел, Плазма Машина потрошен материјал, СЛОБОДЕН БРОД за CPAM (PT-31 CUT-40) САД$ 13.60 /многу
20 парчиња / многу
PT31 40 A за Гас Прстен, 30 парчиња, Плазма Машина Керамички потрошен материјал, PT-31 40 Засилувач, СЛОБОДЕН БРОД од страна на CPAM US$ 6.00 /многу
30 парчиња / многу
245pcs Воздух Плазма Машина Потрошен За CUT30 40 50 PT-31 PT31 ЗАВАРУВАЊЕ потрошен материјал Совет & Electrode (40 A се Прошири), СЛОБОДЕН БРОД US$ 62.00 /многу
245 парчиња / многу
100pcs 40 A се Прошири Совет на Воздухот Плазма Машина Потрошен За CUT30 40 50 PT-31 PT31 ЗАВАРУВАЊЕ потрошен материјал, СЛОБОДЕН БРОД US$ 30.50 /многу
100 парчиња / многу

Бренд Име:
PANRUI
Примена:
40A
Број На Модел На:
ПТ-31
R

Тие исто така купуваат со овој производ