.

.

315/433 на RF, Радио Приемник Светлината LED Светилка Далечински Далечински Управувач Прекинувачи 12VDC 4 Приемник 3 Предавателот Toggle Еден

315/433 на RF, Радио Приемник Светлината LED Светилка Далечински Далечински Управувач Прекинувачи 12VDC 4 Приемник 3 Предавателот

DEN 1169.00
DEN 1344.00
-13 %
Количина на стоки


Далечински Switch 12 V DC Безжични RF 4 Приемник 3 Предавателот Осветлување Digital Switch Учење Код Toggle Еден 315/433.92 MHZ US$ 30.00 /set
Влезната Врата на Системот за Контрола 12 V DC 1 CH Далечински Switch Приемник Предавателот 433.92/315 MHZ Учење код Latched НА Б ИСКЛУЧУВАЊЕ ПРЕДВОДЕНА од САД$ 8.80 /set
DC12 V Далечински Управувач Прекинувачи Систем за LED Светло Светилка на Вниманието 12 V Моќност Далечинскиот Управувач НА OFF 315/433 MHZ Учење Код M4/T4/L4 US$ 43.99 /set
DC12 V Вратата Пристапите Далечински Управувач Електричен Прекинувач Контрола Заклучување Портал за Пристап на Системот за Контрола 315/433 MHZ Учење Код НА Б ИСКЛУЧУВАЊЕ US$ 310.00 /многу
50 групи / многу
DC12 V Далечински Управувач Switch 4 Receiver 3 Transmitter за Светлина Врата пристап Електрична контрола заклучување Еден Toggle Latched adjuste US$ 29.00 /парче
DC12 V Вратата Пристапите Далечински Управувач Вклучите Системот Еден Прес-НА Порака-OFF Учење Предавателот Еден Toggle Прилагоди US$ 8.50 /set
DC12 V 1 CH Безжичен Прекинувач Мини RF Приемник &Предавателот Toggle Бутване Lactched Прилагоди Додадете контролер Слободно За SMD LED Пристап US$ 48.00 /set
12 V Мини Големина Реле Приемник +Предавателот Далечински Управувач Switch Систем Долга Низа Висока Моќност Toggle Еден Учење Код US$ 60.00 /set

Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
20-100m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ