.

.

Најдобри Lexia 3 pp2000 lexia3 Целосна Чип V48/v25 Автомобил Дијагностички-Алатка Lexia 3 Diagbox Фирмверот 921815C Дијагностички Скенер

Најдобри Lexia 3 pp2000 lexia3 Целосна Чип V48/v25 Автомобил Дијагностички-Алатка Lexia 3 Diagbox Фирмверот 921815C Дијагностички

DEN 2938.00
DEN 3264.00
-10 %
Количина на стоки

Lexia3 pp2000 Јасно кодовите
Оваа функција не се расчисти сите зачувани кодовите и други дијагностички информации.Lexia3 pp2000 Програмски функции/Адаптација
Оваа функција е од голема важност во сите возила поради системи како контролни единици, Immobilizers, Завеси, Аларми,
Телото за Контрола на Единици, како и некои други, бараат да се изврши ресетирање или програмски процедури по автомобил поправка е направено, или
дури и конфигурација по замена на скршените Единица за Контрола.Lexia 3 pp2000 Lexia3 Хардверски и софтверски побарувања
Софтверот бара најмалку Intel Celeron/Pentium III 400 MHz, 128 MB RAM меморија, 50 MB бесплатен HDD простор и USB 1.Оваа дијагностика софтвер ви овозможува да се изврши комплетна дијагностика на сите од 1995 година па до денес модели.1 порт (USB
2.57 L exia3 V48 PP2000 V25
Diagbox V7.
Lexia3 pp2000 Измерени Вредности
Програма го прикажува се живее Податоци како Мотор Брзина, Батеријата напон, Кислород Сензор, Coolant Температура, итн.Lexia3 pp2000 Прочитајте идентификација
Покажува целосна идентификација на единица за контрола, e.

моќност:
12W
Тип На Објект:
Воздушното Перниче Скенирање Алатки & Симулатори
Верзија На Софтвер:
lexia 3 pp2000 diagbox v7.65
Име На Модел:
lexia-3 pp2000
Напон:
12v
Материјал Тип:
Пластични и Metail
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
1.2kg
Бренд Име:
ylsfc
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Хардвер Верзија:
lexia3 pp2000 v25/v48
Електронски:
No
Специјални Функции:
pp2000
ново Име:
lexia 3 pp2000 lexia3
Име:
lexia 3 pp2000 diagbox
Функција:
pp2000 LEXIA3 Чип Целосна
Автомобил Производител:
Citroen, Peugeot
Name1:
LEXIA3
Name2:
LEXIA 3
feature1:
автомобил Дијагностичка Алатка
feature2:
obd2,obd 2,obdii
Feature3:
obd2 скенер
R

Тие исто така купуваат со овој производ