.

.

Рачни 125Khz EM4100 RFID копир / писател / duplicator(T5557/T5577/EM4305) бесплатно 10pcs запишување keychains и 10pcs картички

Рачни 125Khz EM4100 RFID копир / писател / duplicator(T5557/T5577/EM4305) бесплатно 10pcs запишување keychains и 10pcs картички

DEN 912.00
DEN 959.52
-5 %
Количина на стоки


125khz EM4100 копир/duplicater Доаѓаат со 1pc EM4100 картичка+10pcs Запишување картички+10pcs Запишување keyfob Опис на Производот
Број На Модел На
СП-RL128
Фреквенција
125 KHz
Поддршка
EM4100,TK4100,EM4305 и компатибилен картичка (не подржува КРИЕШЕ картичка)
Работен режим
прочитајте и копија
Прочитајте опсег
0~5mm
Боја
Сина
Димензија
115*70*30мм
Напојување
3 V (2*AAA батерии)
Статус Индикација
1pc LED, 1pcd ѕвончето
Услуга Температура
-10℃ ~ +70℃
Продавница Температура
-20℃ ~ +80℃
Функција
Копија картичка ID број од EM4100 картичка/ keyfob за контрола на пристап на апликација Упатство
Чекор 1. Инсталирајте 2 парчиња AAA батерии за копир
Чекор 2. Го вклучите, моќ led треба флеш една секунда .
Чекор 3. Стави картичка што треба да се копираат во прочитајте област
Чекор 4. Притиснете го прочитате копче, Ако го прочитате ok прочитајте led треба да блиц и звук бип звуци
чекор 5. Стави картичката треба да се напише , притиснете пишување на копче и притиснете го задржи, за една секунда ,ако beep звук значи копија успешно
Чекор 6. Ако сакате напишете повеќе картичка истиот ПРОЕКТ ,повторете го чекор 5.
Чекор 7. Исклучете за штедење енергија Пакување Еден читач на пораки со една кутија пакет Пакет големина е 13*9*4cm Бруто тежина е 96g Пакување Листа
1pc *125 KHz читач на картички
10pcs *Запишување картички
10pcs *Запишување keyfobs
1pc * TK4100 тестирање картичка Шопинг Информации

Бренд Име:
CHAFON
Број На Модел На:
СП-RL128
Тип:
125khz контрола на пристап картичка копир
Фреквенција:
125KHz
Поддршка:
EM4100 или компатибилен картички
Индикатори:
LED &ѕвончето
димензија:
115*70*30мм
Напојување:
3V (2*AAA батерии)
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Бесплатно тестирање картички:
10pcs запишување картички и 10pcs запишување копче за ознаки
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ