.

.

Нови пристигнување iCar ELM327 Bluetooth OBD OBD2 Код Читач дијагностички алатки ELM 327 со бесплатен превозот се префрлите

Нови пристигнување iCar ELM327 Bluetooth OBD OBD2 Код Читач дијагностички алатки ELM 327 со бесплатен превозот се префрлите

DEN 671.52
Количина на стоки


Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Англиски
Ажурирање На Софтвер:
No
Бренд Име:
CREACLE
Хардвер Верзија:
Нови
Верзија На Софтвер:
Нови
Специјални Функции:
OBD
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Име На Модел:
iCar BlueTooth OBD2
Напон:
12V
Специјални Функции:
Авто код читач
R

Тие исто така купуваат со овој производ