.

.

Хартија Налепница Закрпи Eyelash Под Око Влошки Lash Eyelash Продолжување Хартија Око Закрпи Совети Налепница Обвива 100pairs/многу

Хартија Налепница Закрпи Eyelash Под Око Влошки Lash Eyelash Продолжување Хартија Око Закрпи Совети Налепница Обвива 100pairs/многу

DEN 143.52
Количина на стоки


2)ве Молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ние Веруваме дека 99. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! ние ќе го реши секој проблем .
2) Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас Пред да замине негативен фидбек и ниска НСД.
Око хартија налепница/pad/Закрпи се користи како око третман како и корисно да се покријат и заштита на долниот трепките време eyelash продолжување апликација
1 lot= 100pairs
Пакување : 100pairs/торба
Опис : Сосема Нов и Висок квалитет на Професионални Eyelash Продолжување Медицински Лента 100 парови Некој додаток за примена на eyelash екстензии! Ги користат овие лента по пониски удари со камшик или да се лента fluttering eyelids пред eyelash продолжување апликација.9% проблеми може да бидат решени преку комуникација : -)
Цел :
Голема количина е на располагање ! ние може да се преговара со едни со други!.
3)цените не вклучуваат никаква царина или данок.
8) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности.HK пост воздух mail достигне повеќето земји within7 до 20 работни дена . Ние не може да гарантира пристигнување време.
3) превозот метод зависи од вашиот избор.
Ако имате било каков проблем/прашање/предлог ве молиме не двоумете се да conatct нас пред да замине негативен фидбек и ниска НСД, ние ќе го реши било каков проблем и да 100% да ги задоволи. и ние ќе го прават истото за вас.9% проблеми може да бидат решени преку комуникација : -)
Плаќања :
1)Што се прифатени Зачувам и Western Union плаќање.
7)Дополнителни давачки или прилагодено такса се купувачи одговорност. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало поле
Висок Квалитет И Најдобра Услуга :
1)Сите наши производи се направени од најдобрите материјал да се создаде огледало на сликата.
Брзи Превозот И Предавање На Терминот :
Ние имаме договор со некоја Меѓународна Изразат Корпорација,обично ние испорачуваме на нарачки преку EMS,DHL,FEDEX,
1) Испорака дена преку ЕМС обично трае 4-7 дена
2) HK пост воздух mail и Кина поштата .
4)ние ќе се обезбеди најниска превозот цена за вас,Повеќето производи се со бесплатен превозот со HK пост услуга и Кина Post Office
5)Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работа денот на плаќање по завршена примена. Сите наши производи мора да бидат проверени, повторно од страна на нашите КК(Контрола на Квалитетот) пред да се испрати. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.
9) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда.
Повратни информации :
Драг пријател, ние го цениме вашиот бизнис!
1) Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
3)Ние и ветуваме на 100% пријатен шопинг искуство.Ние Веруваме дека 99. Погоден за Шминка Салон, Козметика Студио, Шминка Уметник, професионална употреба и лична употреба Материјал : Медицински Лента Боја : што е прикажано на сликата Количина : 100 Пара/Пакет
Пакет Оглас : 1 Пакет * Eyelash Продолжување Медицински Лента ве Молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки.

Должина:
100 pairs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Количина:
100 парови
Лажни Eyelash Материјал:
Пердув
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Големина:
Eyelash eye stickers
Број На Модел На:
YL-020
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
100 пара/торба
R

Тие исто така купуваат со овој производ