.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ---- Нова Есен Деца момчиња облека момчето е 2 парчиња одговара на цртан филм дизајн ивица т-маици+панталони памук комплет 3sets/многу

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ---- Нова Есен Деца момчиња облека момчето е 2 парчиња одговара на цртан филм дизајн ивица т-маици+панталони

DEN 499.00
DEN 623.52
-20 %
Количина на стоки


големина на : 1 2 3t,боја : сина,не можете да изберете големина.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 12M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Пол:
Момчиња
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Ткаенина Тип:
Ткаени
R

Тие исто така купуваат со овој производ