.

.

SMA-BNC кабел adapter SMA Машки Право Агол се Префрлите BNC Машки pigtail RG316 15CM многу 10pcs трговија на големо

SMA-BNC кабел adapter SMA Машки Право Агол се Префрлите BNC Машки pigtail RG316 15CM многу 10pcs трговија на големо

DEN 761.28
Количина на стоки


10pcs BNC машки да SMA машки десен агол од 90-степен скокач кабел RG316 15cm 6inch
Ние може да обезбеди должината на кабелот која е вашата потреба.На пример,20cm, 30cm ,50cm, 100cm ..Но различни lenght е на различни цена и разликата товар .Ве молам дозволете ми да знам , Ние ќе ви цитирам ПОБРЗО !
Ако може да се купи повеќе квантитет,ние ќе ви даде соодветна попуст.
Ако ве праша за други кабел тип или други должина,ве молиме контактирајте со нас, ние сме среќни да го прилагодите за вас!
Карактеристики : Pigtial Конектор Кабел Конектор SMA машки десен агол RG316 кабел 6"default 15 CM
RG174 RG178 BNC машки
Апликации : Безжични LAN Уреди Wi-Fi Радија Надворешна Антена Апликации за Безжична ОЕМ Апликации за Безжична Инфраструктура
Ние сме мило да ви дадат сопствен сервис за кабел.како што се различни конектори, кабли, или кабел должина.

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
SMA-BNC pigtail Кабел
Конектор тип:
SMA да BNC кабел собранието
кабелот тип:
RG316 или на барање
Должина на кабел:
15cm или на барање
Тип:
SMA машки прав агол, BNC машки
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ