.

.

30PCS 20mm Јасно Транспарентен Domed лупа Cabochon Покрие #22130 Бесплатен Превозот

30PCS 20mm Јасно Транспарентен Domed лупа Cabochon Покрие 22130 Бесплатен Превозот

DEN 259.00
DEN 288.00
-10 %
Количина на стоки


200 Rose Red Гнездо Акрилик Кристал Снегулка Flatback 11mm #22030 US$ 6.40 /многу
200 парчиња / многу
200 Зеленото Гнездо Акрилик Кристал Срцето Flatback 13mm #22032 US$ 8.80 /многу
200 парчиња / многу
200 Rose Red Гнездо Акрилик Кристал Срцето Flatback 13mm #22031 US$ 8.80 /многу
200 парчиња / многу
200 Црвено Гнездо Акрилик Кристал Срцето Flatback 13mm #22035 US$ 8.80 /многу
200 парчиња / многу
200 Сребро Гнездо Акрилик Кристал Срцето Flatback 13mm #22036 US$ 8.80 /многу
200 парчиња / многу
200 Pine Green Гнездо Акрилик Кристал Срцето Flatback 13mm #22038 US$ 8.80 /многу
200 парчиња / многу
200 Виолетова Гнездо Акрилик Кристал Срцето Flatback 13mm #22033 US$ 8.80 /многу
200 парчиња / многу
200 Сина Гнездо Акрилик Кристал Срцето Flatback 13mm #22034 US$ 8.80 /многу
200 парчиња / многу
МОДЕН FLATBACK
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : CABOCHON ОКОЛУ 20 MM ВО ДИЈАМЕТАР И 8ММ ДЕБЕЛИНАТА
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 30 PCS
БОЈА : ЈАСНО
МАТЕРИЈАЛ : СТАКЛО И МОНИСТРА
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
20MM
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
N
Број На Модел На:
#22130
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
20MM
R

Тие исто така купуваат со овој производ