.

.

Нови Пристигнување ! 30pcs/Многу 10-12 25-30CM Сребро Pheasant Пердув Опашки Сребро Pheasant Опашка Пердуви Бесплатен превозот

Нови Пристигнување ! 30pcs/Многу 10-12 25-30CM Сребро Pheasant Пердув Опашки Сребро Pheasant Опашка Пердуви Бесплатен превозот

DEN 1003.00
DEN 1055.52
-5 %
Количина на стоки


Функција
Нови Пристигнување ! 30pcs/Многу 10-12" 25-30 CM Сребро Pheasant Пердув Опашки Сребро Pheasant Опашка Пердуви Бесплатен превозот
Материјал : Сребрен Pheasant Опашка Пердуви
Боја : сребро Големина : 25-30cm 10-12inch Количина : 30pcs. Сребро pheasant пердуви се совршен пердув за milliners, fascinators, и лета вратоврска рибар. Нејзините користи воопшто не запре таму и се ограничени само со вашата сопствена фантазија за самостојно.
Љубезно ве молиме да напомена :
Боја : сребрена
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : Али-Зачувам П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Можеби ќе ви се допадне Ново! Топла продажба! 50pcs/Многу 8-10" 20-25 CM Сребро Pheasant Опашка Пердуви Занает/Pad/Костим/Капи Бесплатен превозот САД$ 28.00 /многу
парчиња / многу
Freeshipping! 100 Pcs/Број 8-12cm Една Жолта Боја ОБОЕНА СРЕБРО PHEASANT ТЕЛО PLUMAGE ПЕРДУВИ US$ 20.80 /многу
парчиња / многу
100 Pcs/Број 7-10cm УБАВА СРЕБРО PHEASANT ТЕЛО PLUMAGE ПЕРДУВИ Freeshipping US$ 19.80 /многу
парчиња / многу
50 Pcs/Број 8-10inch/20-25cm Природни Црни и Бели Ленти Сребро Pheasant Quills Пердуви!FREESHIPPING US$ 35.00 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо!100 PCS/многу Природни 50-55 cm/20-22 инчи Мешана боја Ringneck pheasant опашка пердуви Ringneck опашки freeshipping US$ 62.99 /многу
парчиња / многу
100 Pcs/Многу 20-22" 50-55cm ОБОЕНА Ringneck Pheasant Опашка Пердуви-Избрани Бои - Летаат на Врзување freeshipping US$ 65.00 /многу
парчиња / многу
Ново!100pcs/Многу 12-14" 30-35cm Убава Ringneck Pheasant Опашка Пердуви 9colours Достапни FREESHIPPING US$ 28.50 /многу
парчиња / многу
100 Pcs/Многу 6-8" 15-20cm Природни РИВС PHEASANT QUILL Пердуви,Пердув Quills Занает Millinery Летаат Риболов US$ 28.00 /многу
парчиња / многу

Материјал:
Pheasant Пердув
Шема:
Избелени
Број На Модел На:
FMA0029
боја:
Сребро.
Материјал:
Pheasant Пердуви - Сребро - Опашки
Големина:
25-30CM 10-12inch
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ