.

.

Freeshipping (10 парчиња/многу) машки DC моќност plug Џек Адаптер за Полнач Пластичен Капак 2,5 mm x 5.5 мм адаптер за кабелот

Freeshipping (10 парчиња/многу) машки DC моќност plug Џек Адаптер за Полнач Пластичен Капак 2,5 mm x 5.5 мм адаптер за кабелот

DEN 238.56
Количина на стоки


2.5 mm x 5.5 мм машки DC моќност plug Џек Адаптер за Полнач Пластичен Капак
Спецификации :
1 00% Нови, Никогаш Не Се Користи.
2.5 mm x 5.5 мм Приклучок за DC
Машки Приклучок Должина : 10мм
Вкупна должина : 45mm
Пластичен Капак
Боја : Црна

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL0453
боја:
Црна
конектор Внатрешен Дијаметар:
2.5 mm
конектор Надворешниот Дијаметар:
3.5 mm
Машки Приклучок Должина:
10мм
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Пол:
Машки
Примена:
Осветлување, напојување приклучете
Тип:
Приклучок за DC
R

Тие исто така купуваат со овој производ