.

.

Бесплатен Превозот! 122 G2 Професионални UHF Безжичен Микрофон, Безжичен Систем Со BodyPack Предавателот Lapel Lavalier Клип Микрофон

Бесплатен Превозот! 122 G2 Професионални UHF Безжичен Микрофон, Безжичен Систем Со BodyPack Предавателот Lapel Lavalier Клип

DEN 9119.52
Количина на стоки


Кога Ќе Треба Wireless, Ви Треба.
Карактеристики 1440 tunable UHF фреквенции за мешање-слободен прием Апсолутно сигурен пренос и да се прошири опсегот поради високите RF излезна моќност Високо - точно разновидност прием Пилот на ѕвонење squelch за елиминирање на RF интерференција кога предавателот е turn off Automatic фреквенција скенирање функција да пребарува за достапни фреквенции Предавател и примател со р метални куќишта Приемник карактеристики user-friendly мени работа преку позадинско осветлување приказ Заклучување на функцијата, се избегнува случајното менување на прилагодувањата за HDX compander за кристално јасен звук Предавателот и приемникот функција 'слаба Батерија' индикатори за Исклучување на функцијата за испраќачот Широка палета на додатоци се приспособува системот за секое барање

Стил:
Рачен Микрофон
Поставете Тип:
Предавателот Поставува
Пакет:
Yes
Бренд Име:
zmvp
комуникација:
Безжичната
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Број На Модел На:
Безжичен Микрофон
Употреба:
Караоке Микрофон
Пакување:
боја подарок кутија
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Употреба:
Караоке Микрофон
комуникација:
Безжичната
Стил:
Вградениот Микрофон
боја:
Црна
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ