.

.

2014 година Нови Специјална Понуда Freeshipping Плазма Сечење Факелот Со Инвертер Плазма Сечење, Заварување Машина(cut50)

2014 година Нови Специјална Понуда Freeshipping Плазма Сечење Факелот Со Инвертер Плазма Сечење, Заварување Машина(cut50)

DEN 15840.00
Количина на стоки


започнете
крајот
НОВАТА 2013 ЗАВАРУВАЊЕ ИНВЕРТОРОТ ПЛАЗМА МАШИНА CUT50 ЗАВАРУВАЊЕ МАШИНА БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 350.00 /парче
ИНВЕРТОРОТ ВОЗДУХ ПЛАЗМА МАШИНА за ЗАВАРУВАЊЕ МАШИНА US$ 350.00 /парче
ИНВЕРТОРОТ ПЛАЗМА МАШИНА за СЕЧЕЊЕ US$ 350.00 /парче
НОВАТА 2013 ПРЕНОСНИ ИНВЕРТОРОТ ВОЗДУХ PLAZMA CUT50 ОПРЕМА за ЗАВАРУВАЊЕ US$ 350.00 /парче
ДИГИТАЛНИ CUT50 A INVERTERPLASMA МАШИНА ЗАВАРЧИК US$ 330.00 /парче
ВОЗДУХОТ ПЛАЗМА СЕЧЕЊЕ, ЗАВАРУВАЊЕ МАШИНА US$ 330.00 /парче
Еден напон 220 v RSTAR ИНВЕРТОРОТ ВОЗДУХ PLAZMA МАШИНА 60 ОПРЕМА за ЗАВАРУВАЊЕ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 550.00 /парче
Еден напон 220 v RSTAR ИНВЕРТОРОТ ВОЗДУХ ПЛАЗМА МАШИНА 60 ЗАВАРУВАЊЕ МАШИНА БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 550.00 /парче

Бренд Име:
RSTAR
Број На Модел На:
CUT50
Влезен Напон:
220v
Номинална Струја:
50A
Димензии:
37*16*30
Употреба:
ВОЗДУХОТ ПЛАЗМА СЕЧЕЊЕ
заварување машина:
инверторот заварување машина
CUT50:
воздухот плазма машина за сечење
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ