.

.

10 компјутери padlocks за pinball машина/слот игра/казино машина за заклучување на вратата/аркадна кабинетот/монета управувани од кабинетот/делови/accessories/

10 компјутери padlocks за pinball машина/слот игра/казино машина за заклучување на вратата/аркадна кабинетот/монета управувани

DEN 856.80
Количина на стоки

com/store/607318
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор ! Совети : Купувачот може да го прилагодите на бои за објектот. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.Но, пораката треба да испрати пред ние брод на стоки надвор.Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго . Ние ќе брод исто како на првата слика (Главна слика) покажува за вас.
2, отклучување насока лево 90 степени, за 90 степени се претвори во право за клиентите да се прилагоди. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~6 работни дена откако вашата уплата е завршен. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Вие само треба да оставите белешка за нас кога ќе се направи исплата. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Pls побарате од нас да се прошири датум на испорака наместо за правење на спорот . 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК . Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил, супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време.Откако ние брод на стоки надвор.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро.
Ве молиме контактирајте ме ако сте заинтересирани во нашите производи, ние ќе ви испратиме datas во детали.Ние не можете да ги промените боите и, исто така, не може да го откаже купувањето, ако ние не ја добиете вашата Прилагодите Бараат. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци должи на друга земја имаат различни правила за увоз доход и купувачи се одговорни за царински давачки.Исто така, можете да ни испратите порака да се прилагодите на бои. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Карактеристики :
1, заклучување на телото со висока јачина алуминиум производство, издржливи; Анти-кражба ефикасност е на високо ниво.Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www. Негативни повратни информации не реши ништо. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели. Повратни информации : 1.
Ние нудиме добар квалитет на КОМПЈУТЕР Одбор, Видео Игра, Мулти Игра, Мулти Кертриџ, Вендинг машина, Pinball Машина, Детенце Вози, ABS кабинетот на располагање за 21"~25"следење, тешки челик кабинет за 25"~29" монитор со Jamma конектор, и некои резервни делови, Монета Акцептор, pushbutton, џојстик, итн. За Забава машини.
Плаќање
Превозот DHL, EMS, Fedex, ТНТ, UPS-от,хонг конг ВОЗДУХ ПОСТ
Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : Испорака : 1.

Бренд Име:
TIMEHARVEST
Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
padlocks
Тип:
аркадни додатоци
Заклучување фати дијаметар:
7.01 mm
Заклучување должина:
63.85 mm
Заклучување ширина:
39.93 mm
Вклучуваат:
1 копче
Заклучување Тип:
истото копче
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ