.

.

shhworldsea авто пластични fastener за G. M. 2& 4 вратата модел Сатурн 1991-на

shhworldsea авто пластични fastener за G. M. 2& 4 вратата модел Сатурн 1991-на

DEN 203.00
DEN 228.00
-11 %
Количина на стоки

Карактеристики : Најлон Push-тип Retainer Глава дијаметар:15mm Должина:20mm за Вклопува во дупка : 8mm Рокер Панел Тркало Лагер Воздух Влезот Дуктус Апликации за ГМ Сатурн за 2 Вратата 4 Вратата Модели 1991 Година за ГМ 11561878 21075686 за Ford F3 LY 14570 Б за G. M. 2& 4 вратата модел Сатурн 1991-на
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Опис На Производот 1.MQO : 100pcs 2.ОЕМ Понудени 3.Брза испорака и висок квалитет 4.ние имаме повеќе од 2000kinds различни модел
Работилницата за изработка на делови
друг производ можеби ќе бидат заинтересирани во

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
569
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.002kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ