.

.

CirGen Мода Гроздобер Златна Боја Синџир Ѓердан метал Кристал Смола Камен Pendant Јака Ѓердан Жените Накит Објект,AF859

CirGen Мода Гроздобер Златна Боја Синџир Ѓердан метал Кристал Смола Камен Pendant Јака Ѓердан Жените Накит Објект,AF859

DEN 346.00
DEN 364.32
-5 %
Количина на стоки


Ставка Детали и Спецификации
Точка БР.
AF859
Материјал
Легури,Смола,Кристално
Боја
Сина,Светло кафе,Темно кафе,Зелена
Синџир Големина
44cm+7cm
Pendant големина
13.7*2.5 CM(за)
Тежина
76 g/pc
Пакување
1 компјутер/1 OPP вреќа,12 компјутери/1 голема OPP вреќа
Состојба
Бренд нови
Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас,
ние ќе се потрудиме за вас.
Имаат убав ден за вас!
Детален Опис :
Начин На Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Слики :
1. Ние ја производи фотографии од самите себе. Можеби затоа што на фотографијата и различни компјутерски displayers, Бои ќе бидат малку различни помеѓу фотографии и продукции.
2. Имаме вистински продукции фотографии и модел покажуваат фотографиите понекогаш, ве Молиме потврдете
со вистински продукции фотографии кои што го зеде, кога ќе нарачате.
4. Ако може да не се сигурни за нашите продукции, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате слободно.
Ние ќе го цениме искрено.
Превозот :
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" ? CPAP ? ;
3-8 работни дена од UPS-от,DHL
8-12 работни дена од EMS
20-25 работни дена од CPAP
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Главниот Камен Боја:
Зелена, Сина, Кафена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
13.7 cm*2.5 cm
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
CirGen
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
AF859
Функција:
/
Компатибилност:
/
боја:
Сино,кафе,Зелена
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба, Подарок
Објектот:
Жените лигавче синџир ѓердан
is_customized:
Yes
Стил:
Chokers Neckalces
Стилот 1:
кристал ѓердан
Стил 2:
Смола Neckalce
Стилот 3:
Pendant Neckalce
Стилот 4:
Јака Neckalce
R

Тие исто така купуваат со овој производ