.

.

L16358 - Луксузни Хром Финиш Ѕид Монтирани Топли И Ладна Вода Месинг Потоне Тапа

L16358 - Луксузни Хром Финиш Ѕид Монтирани Топли И Ладна Вода Месинг Потоне Тапа

DEN 1975.00
DEN 2323.68
-15 %
Количина на стоки


П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите. Ако пакет тежина помала од 2 Кг и должината на полето кратко од 60 CM, можете да избор на бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. ] : L16358
[ Материјал ] : Месинг
[ Боја ] : Хром
[ Type ] : Ѕид Монтирани Кујна Тапа
[ Употреба ] Кујна
[ Додатоци ] : Месинг Одредување Делови
[ Пакување ] : 1 PCS/Кутија
(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде попуст цена.com/store/101895
Контакт : Хенри
Тел : +86 130 5898 2176
Ве молиме имајте нашата продавница адреса или кликнете на врвот левата страна Add to Store Листа
. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака. Ве молиме да се разбере.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.
(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Продавницата за Веб-страница : www.
(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација.
(1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволни испорака. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре. Ве молиме не го одбие нив за дополнителни превозот обвиненија.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Ладно & Топла Вода:
Yes
Rotatable Или Не:
Yes
Бренд Име:
xTruly
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Број На Модел На:
L16358
Површински Третман:
Полиран
Тип:
Челик Топката Гајтанот
Спреј Тип:
Никој
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ