.

.

50 x 30ml Јасно Мраз mildy миење мека цевка путер 1oz рака крем МИЛЕНИЧЕ Козметички Сад

50 x 30ml Јасно Мраз mildy миење мека цевка путер 1oz рака крем МИЛЕНИЧЕ Козметички Сад

DEN 1104.00
Количина на стоки


30ml МИЛЕНИЧЕ мека цевка, пластична цевка, handcream цевка,исчистете шише
Материјал : Миленичиња
Се користи за : нега на кожата крем

боја:
Јасно, Мраз
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml
Број На Модел На:
PST30
Материјал:
домашно милениче
боја:
јасно Мраз
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Капацитет:
1oz 30ml 30cc
R

Тие исто така купуваат со овој производ