.

.

Вектор Оптика Magnus Зелено Светло Ласерски Designator Прилагодливи Зрак Фокус Очите со Обемот Планината Прстен одговара Ноќ Визија

Вектор Оптика Magnus Зелено Светло Ласерски Designator Прилагодливи Зрак Фокус Очите со Обемот Планината Прстен одговара Ноќ

DEN 3835.20
Количина на стоки

5 cm на 100 метри Max ласерски дијаметар влијание на целта : 45см на 5 метри; 320cm на 25 mters Должина 147mm (5. Може да intall на riflescope со обезбедени прстен адаптер Packge вклучува : 30мм / 25.0 V (не се вклучуваат) бранова Должина : 532n M Тежина (нето, со on/off прекинувач) : 233g (8.0 инчи) Висок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финиш Со врвот и од страна на picatinny железница (еден слот) Со On/Off & wire кабел за префрлување Дожд доказ, шок доказ Windage & кота прилагодливи Може да се инсталира на picatinny железница. Ако ви треба дополнителни барање по пакување ве молиме да ни информирани во прв пат.5 cm на 100 метри Max ласерски дијаметар влијание на целта : 45см на 5 метри; 320cm на 25 mters Должина 147mm (5. Ние може да ја испорача цел да се APO Кутија. Ние, исто така може да прифатат плаќање преку Pay-Pal или Western Union или Банка Т/T Жица Трансакција или Кредитна Картичка (во САД само) итн.
Ви благодариме повторно за вашето внимание. Ние ќе се комбинираат превозот цена за мулти објекти купување.
Конечно, вашите повратни информации и сугестии се многу важни за нас.5 cm во 10 метри, 2cm на 50 метри, 2.
П : Како можам да се плати за мојата цел?
A : Зачувам е прва опција и приоритет за плаќање. Може да intall на riflescope со обезбедени прстен адаптер Packge вклучува : 30мм / 25.
Ако е можно, ве молиме да ни снабдување со вашиот телефонски број само за потребите на вашата локална скопска потреби.0 инчи) Висок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финиш Со врвот и од страна на picatinny железница (еден слот) Со On/Off & wire кабел за префрлување Дожд доказ, шок доказ Windage & кота прилагодливи Може да се инсталира на picatinny железница.
По Продажбата На Услугата
Освен човекот-направени грешки, ние ќе замена на неисправни со сосема нов една во рок од 14 дена откако ќе го добиете нашиот производ.
Пред Превозот
Ние ќе ја испорача предметот на купувачот во една или две бизнис ракување ден кога исплата е расчисти. Според еснаф прописи клиент ќе биде одговорен за враќање превозот надомест.
П : која е вашата контрола на квалитетот?
A : Квалитетот на нашата култура.7 inch ) База должина : 50mm (2. Ние сме 100% детална проверка пред превозот.
П : Како ќе мојата цел се пакуваат?
О : за Секој објект е спакуван во тешки меур заврши во внатрешноста на поединечен кутија. Magnus Зелено Светло Ласерски (SCGL-07)
Тактички Брзо Ослободување Планината, Зрак Foucs Дијаметар Прилагодливи, Windage & Кота Прилагодливи, Со Изгради-во Picatinny Планината, Обемот Прстен Планината Адаптер, Wire Кабел за Префрлување, Со Подарок Пакет
Модел : SCGL-07 Magnus Може да зумирате и одзумирате зрак diamter за ласерски очи и ласерско светло Употреба во текот на ноќта, точка до целта и пребарување преку обемот, која делува слично како ноќ визија моќи : Јаки Висока Моќност (може да се види ја гредата во собата дневната светлина, вистински моќ, 100 метри, се достапни во текот на ноќта) Работна температура : -10 до 40 C ( степен centigrade) бранова Должина : 532n M Тежина (нето, со on/off прекинувач) : 233g (8.5 cm во 10 метри, 2cm на 50 метри, 2. S : Ние постојано висока сигурност и доверливост за нашите клиенти персонал информации.4 mm опсег прстен планината, wire кабел за префрлување, алатки, настава и подарок кутија
Цена без батерија
Додатоци
Бесплатни 1x Обемот Прстен
Мало Пакување
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
TAC Вектор Оптика (VO)
П : VO професионална организација?
A : Да, ние сме биле ангажирани на ова поле за повеќе од 10 години.

Излезна Моќност:
1-5mW
Тип:
Ласерски Поглед
Број На Модел На:
SCGL-07
Бренд Име:
TAC ВЕКТОР ОПТИКА
R

Тие исто така купуваат со овој производ