.

.

MDA/CGA/EGA/RGB/RGBSog/RGBS/RGBHV/YPbPr/YUV VGA ,ЦПУ или Индустриски уред користите Видео Конвертор!

MDA/CGA/EGA/RGB/RGBSog/RGBS/RGBHV/YPbPr/YUV VGA ,ЦПУ или Индустриски уред користите Видео Конвертор!

DEN 10080.00
Количина на стоки


(10)Излез&Save : Спаси ги и Излезете.
(5) Поддршка на Вертикална Резолуција од line200 на линија 600 автоматски признати.n et/en Некаде тоа е можно да се исполнат проблем за време на достава, во овој случај, ве молиме обидете се да ни се обратите за помош, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Кога ние ќе брод вашата нарачка? Сите Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по целосната уплата. Нашиот стремеж е да се направи лесен и пријатен шопинг средина за нашите ценети клиенти. Купувачот треба да се asist за царинење и плаќаат овие давачки .
(5)Фаза : прилагодите фаза на менито. ние брод на вашиот предмет во рок од 48 часа, превозот времето е многу брзо, се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации за превозот време.
(6)Стил : Јачина на стил, RGB(А) на Аналогни,RGB(D) Дигитален TTL,YUV
(7) Sync : Сигнал Sync режим : Посебни(ХВ),Композитни(S),ПРЕБАРАЈ,СОЈА.
Спецификации
Карактеристики
(1) YPb Pr = YUV
(2) Внесување Хоризонтална Фреквенција го Оценувате 12k Hz да 40k Hz автоматски признати.
(11)автоматски да ги зачувувате и излез : 15 секунди, не.
Купувачот Известување, Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Но, ако оние кои се наплаќаат се уште е потребно. Поради транзит време е hightly зависеше и се обезбедени од страна на поштата. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации, Ние се стремиме да испорача високо квалитетни услуги на клиентите, Ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек.
Врз основа на 8218(XRGB КУТИЈА), ново објавени XVGA КУТИЈА(RGB,MDA,CGA,EGA VGA Конвертор) беше лансиран на иновативен индустриски Видео Конвертор, GBS 8219 видео конвертор на индустриски целосно автоматизирана работа, да се биде во можност да го конвертирате сите Rgbhv, Rgbs, Rgb, MDA,CGA,EGA сигнал VGA сигнал, и беше широко за различни видови на FHKD, како што се Дигитални Контролира Машински алатки Екранот, DCS Екранот, шприцоване машина, аналитички инструмент, Специјализирани Приказ на навигација и увоз, производство, линија, armamentarium, Специјализирани се Прикаже на аеродромот, железничката и финансиски капацитет, Посебно големината на Дисплејот, Специјализираните се Прикаже на увезените PSP, Куглање и други рекреативни објекти, итн. Контакт локалните поштата да се провери парцела статус ќе биде најбрз пат кога објектот покажува пристигна.
Широко се користи во Siemens SIMATIC S5 6 AV1242-0 AB10 RGB следи поправи или замени,CGA Следи Замена,EGA Следи Замена,Монохроматски MDA Следи Замена, Мицубиши CNC Следи замена,Siemens индустриски следи замена,num 760 надгледување на замена и сл. Она што можеме да направиме е да брод вашата објект брзо откако ќе се плати, ние не може да се контролира по испраќаат.
(4) Higth : се прилагоди на висината на menu.
(9)Скенирање : Interlaced или Прогресивна. *Ви благодариме за вашето разбирање и трпение. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. - Поголемиот дел од следење на број, можете да ги пратите овде, htt p : //ww w.

Бренд Име:
SINTRON
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Конектор тип:
VGA
is_customized:
-
Компатибилен:
Конзола За Игри
R

Тие исто така купуваат со овој производ