.

.

XB2BJ41C N/O 2 Позиции Еден Продолжен Лост Одберете Прекинувачи го Замени Telemecanique

XB2BJ41C N/O 2 Позиции Еден Продолжен Лост Одберете Прекинувачи го Замени Telemecanique

DEN 111.84
Количина на стоки

Објектот Продолжен Лост Одберете, Заврши Единица Вид на Продолжената Лост Одберете Switch Контакт Тип N/O Тип на Оператор Одберете 2 Positons Акција Еден Големина 22mm
ПРЕВОЗОТ :
Превозот форма : препорачана пошта
Проценка time : 15-25days на светот
Answer : ___________________________ Note :
1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.
2 : Испорака задолжен е за вас.
3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.
Гаранција :
Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.
Политика :
Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.
ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА Е-МЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Објект:
Прекинувачи
R

Тие исто така купуваат со овој производ