.

.

[50mm*50mm] 2 влажни полирање на тапан за површината на мермер гранит кат има дупки | 50mm дијамант смола тапан за влажно полирање

[50mm*50mm] 2 влажни полирање на тапан за површината на мермер гранит кат има дупки | 50mm дијамант смола тапан за влажно полирање

DEN 1684.80
Количина на стоки


2" влажни полирање на тапан за површината на мермер гранит кат има дупки | 50mm дијамант смола тапан за влажно полирање.
ронки : 50#100#200#400#800#1500#3000#, ве молиме кажете ни која ронки дали сакате кога ќе нареди, ако не да ни кажете, ние ќе испрати ронки 50# до вас, ви благодариме.
тема : M14, 5/8"-11
други големини : 25мм*50mm,35mm*50mm, 75мм*50mm, не треба акции, ncctec треба вашата цел за производство, ви благодариме

is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
2'' 50mm
Големина:
2'' 50mm height
DIY Материјали:
Електрични
Подлога Материјал:
дијамант
Број На Модел На:
2PD2
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ