.

.

Трговија на големо Накит Наоди 500pcs Силна 316L не ' Рѓосувачки челик Скок Прстен 8x1mm БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Трговија на големо Накит Наоди 500pcs Силна 316L не ' Рѓосувачки челик Скок Прстен 8x1mm БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 345.00
DEN 383.52
-10 %
Количина на стоки

99 /парче
Топла Sale1pcs Мажите Златниот Црна Нерѓосувачки Челик 55m X7mm Синџир Ѓердан Мода Накит 66g БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 18.99 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот на Големо Убав Силна Sainless Челик Јазол Синџир Накит Мажите Ѓердан Синџири 60cm*7.5m X7mm Хривнија Мода Накит 24g БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ US$ 9.99 /многу
300 парчиња / многу
Бесплатен Превозот на Големо Нови Шарм Силна Sainless Челик Синџир на Модни Накит Мажите Ѓердан Синџири Сребро 61cm*10мм 134g US$ 17.99 /парче
БЕСПЛАТНИ SHIPPING100pc Симпатична Дете е за Шиење Јагода Пластични Копчиња За 2012 Децата Облека Дизајн US$ 7. Ви благодариме!
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 300pcs Шарени Вкусна Печурки Умен Бебе е Занает Шиење Бележник Копчиња US$ 18.4 mm или 1mm=0.5m X7mm Хривнија Мода Накит 25g БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ US$ 9. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.99 /парче
.
Опис :
Материјал
Количина
боја
големина
конверзија
316 L не ' Рѓосувачки Челик
500pcs
како истата слика
8*1mm
1 инч=25.99 /парче
Поставен Мажите Златниот Црна Нерѓосувачки Челик 22. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 20-25 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.0393 инчен
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.99 /парче
Поставен Мажите Сребро Црна Нерѓосувачки Челик 21.99 /парче
Топла Sale1pcs Мажите Сребро Црна Нерѓосувачки Челик 55m X7mm Синџир Ѓердан Мода Накит 66g БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 16. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.

Тип На Објект:
накит наоди
Место на Потекло:
CN;ЏЕ
is_customized:
Yes
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
R

Тие исто така купуваат со овој производ