.

.

Mofe 5cmx10m Висока Издувни Цевки Насловот Топлина Заврши Отпорни Downpipe Заврши Жолта Отпорни Изолациони Огноотпорни Крпа 5x10x2

Mofe 5cmx10m Висока Издувни Цевки Насловот Топлина Заврши Отпорни Downpipe Заврши Жолта Отпорни Изолациони Огноотпорни Крпа 5x10x2

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Количина на стоки

Издувните Насловот Топлина Лента Fibergalss Заврши 2" X 10m
Направени од fiberglass го Издржат Високи се загреваат на температури : 550 целзиусови степени Ширина : 2" / 5cm Должина : 10m Боја : Црна, бела, црвена, жолта и сина Секој издувните заврши доаѓа со 2 парчиња од не ' рѓосувачки челик кабел врски нерѓосувачки челик кабел врски големина : 4.6*200mm, материјал : 304 Одделение
1 × Издувните Изолација Изолација Заврши
2 × Нерѓосувачки Челик Кабел Врски

Објектот Тежина:
1kg
Година:
2012
Материјал Тип:
Fiberglass
Објектот Дијаметар:
24cm
Тип На Објект:
Цилиндар Тело И Делови
Објектот Висина:
24cm
Нема. на Цилиндри:
3 Цилиндар
Име На Модел:
MEW-1
Бренд Име:
MOFE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Издувна Цевка
Објектот Ширина:
23cm
Зафатнина:
2
Објектот Должина:
9cm
Автомобил Производител:
Акура
Автомобил Опфаќа:
Автомобил Стил
R

Тие исто така купуваат со овој производ