.

.

Модерната цветни слики Бела Афионот јас со Ширли Новак платно ѕид уметност Висок квалитет рака насликани

Модерната цветни слики Бела Афионот јас со Ширли Новак платно ѕид уметност Висок квалитет рака насликани

DEN 3509.00
DEN 4080.00
-14 %
Количина на стоки

Тоа е различно од испорака начин.Брод слики од целиот свет 4.
Наплата 1.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Ни остави на пораки за детали. Економија Експрес : Тоа обично трае околу 20-30 дена. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.Се занимаваат со масла од 2000 година 3.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство. Контакт со нас и за други големината ако треба. Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе. Без strenched или врамени. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2. Производи кои е оштетен не се враќа. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналниот/слика. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе.

Големина (Инчен):
24x24, 28x28, 30x30, 36x36, 48x48
Тип:
Масла
Предмети:
Цвет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ