.

.

Freeshipping!! Шарени Ориз за Шишенцето Pendant Ориз Име Уметност DIY Накит Наоди

Freeshipping!! Шарени Ориз за Шишенцето Pendant Ориз Име Уметност DIY Накит Наоди

DEN 378.24
Количина на стоки


БОЈА : BLUE1 / BLUE2 / BLUE3 / ЖОЛТА / ЦРВЕНА / ЗЕЛЕНА / ВИОЛЕТОВА
Може да се меша бојата ред,откако ќе го поставите цел, pls остави порака каква боја сакате!ви благодариме!
Превозот Регионот Превозот Агент Обработка & Испорака САД, Канада, Кина пост воздух mail 15-20days велика БРИТАНИЈА, IR, Западна европа и Кина пост воздух mail 15-25days на Југоисточна европа и Кина пост воздух mail 15-25days Блискиот Исток Кина пост воздух mail 15-25days Австралија, Нов Зеланд и Кина пост воздух mail 15-25days Азија земја Кина пост воздух mail 15-25days Африка земјата Кина пост воздух mail 20-35days. Јужна Америка, Кина пост воздух mail 15-20days Политика за Наплата 100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба. Купувачот Го Плати Превозот Цена Продавачот Плати Превозот Цена Фото Doc. Предвидено Размена на Располагање Комуникација Не им се допаѓаат/недостоен Да Контактирате со нас во 24hours Промена на стилот или боја Да Контактирате со нас во 24hours Испраќаат погрешна предмети или бои да да Да не Контактирате во 24hours Квалитет Проблем да да Да не Контактирате во 24hours Вештачки Причина не не не Не Неприфатливо Увозни давачки Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Тоа е вашата чест и одговорност. Повратна информација за Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме. Повеќе производи се во мојата продавница, pls кликнете на овој линк

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0.7cm
Објектот Ширина:
0.8cm
Број На Модел На:
Нови
Објектот Тежина:
0.5g
Бренд Име:
HAEQIS
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Објектот Висина:
0.3cm
Материјал:
Ориз
Накит Наоди Тип:
fillerss
R

Тие исто така купуваат со овој производ