.

.

15ml Airless Пластични шишиња,пумпа,вакуум,лосион шише,козметички и пакување

15ml Airless Пластични шишиња,пумпа,вакуум,лосион шише,козметички и пакување

DEN 1617.12
Количина на стоки


50pcs/многу 15 ML airless шише,пумпа,вакуум,лосион шише,Козметички Пакување
големина на : H : 130mm D : 18mm
capicity : 15 ML
Боја : како на сликата
Одличен за куќа брендирани професионална нега на кожата производи, како што се лосион, серум, етерични масла, шминка
Обезбеди добра кислород бариера за да се спречи контаминација за време на пополнување и користење од страна на клиентите
Помага да се зголеми рок на траење.
Повеќе од 5000pcs , бојата на шишиња може да се прилагоди.
За нас :
Среќен куќа продавница е специјализирана во производство и извоз на разни видови на стакло и пластични шишиња. Нашите стаклени шишиња се широко се користи во области на медицината, козметика, декоративни и складирање. Ние сме извозно-ориентирана компанија. 70% од нашите производи се извезуваат.
За превозот :
Парцела ќе биде предаден во рок од 3 дена откако ќе се исплати, ние брод потврдените адреса на aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашите примени ДОДАДЕТЕ сите се точни. Нормално, вашиот парцела ќе дојде со 20-25days од кина пост воздухот, можете исто така да ми кажете превозот метод е потребно, ние ќе ви ги понудиме најдобрите цената врз основа на вашиот референца.
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!!
Бесплатен Превозот - 2 ML криминал вратот Стакло Спреј Шише Парфем за парфем примерок употреба, мини тип, парфем ампули, тест шише US$ 91.00 /многу
300 парчиња / многу
Бесплатен превозот, 10ml пластични шише парфем, parfum atomizer, мирис и парфем, спреј шише US$ 115.88 /многу
240 парчиња / многу
Бесплатен Превозот - 2 ML Стакло Спреј Шише Парфем за парфем примерок употреба, мини тип, парфем ампули, тест шише, преносни користат US$ 91.00 /многу
300 парчиња / многу
Бесплатен превозот Мини Патување atomizer, 5ml Полни спреј шише парфем,5ml шише парфем,parfume atomizer,мирис шише US$ 298.00 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен Превозот -0.6 ml Мини Стаклено Шише со дрво, плута,мали стаклени примерок ампули,1ml, 2ml е достапна US$ 67.80 /многу
500 пакети / многу
Бесплатен Превозот -1ml Мини Стаклено Шише со дрво, плута,мали стаклени примерок Ампули. САД$ 75.00 /многу
500 парчиња / многу
Бесплатен превозот,10ml зелено стакло етерично масло шише со злато, сребрена, црна dropper US$ 105.88 /многу
100 парчиња / многу
Бесплатен превозот,2 ML парфем примерок шишенцето, мини празни тестер стаклено шише со dropper,мирис и пакување US$ 63.00 /многу
500 парчиња / многу

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
15 ml, 15 cc, 1/2 oz
Број На Модел На:
HCPP011
Користат За:
крем, лосион, за нега на кожата вода, други течни козметика
Тип на пластични:
PS
R

Тие исто така купуваат со овој производ