.

.

Бесплатен превозот DH9053B главните опрема за dh 9053b далечински управувач хеликоптер резервни делови dh 9053b делови

Бесплатен превозот DH9053B главните опрема за dh 9053b далечински управувач хеликоптер резервни делови dh 9053b делови

DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %
Количина на стоки


Додатоци бренд : DH играчки
Додатоци број : 9053 B-08
Додатоци име : врвот/дното главните опрема
играчка хеликоптер на далечински управувач додатоци
Фабрика Директни
Плаќање : да ја прифатиме ЗАЧУВАМ плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса пред да се платат. Превозот : 1)Сите нарачки се испраќаат во рок од 3 работни дена од денот на исплата. 2)ве Молиме да обрнете внимание на Интернет да се провери цел број 3)Ако не ја прими пратката,ве молиме проверете ја вашата цел број и тогаш контактирајте со нас.
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со текот на времето, да ви даде задоволителен одговор.

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Хеликоптери
Бренд Име:
JIAJIALE
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
9053b
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ