.

.

студентот виолина штипки дупки алатки,reamer,хлапак 1/10-1/2

студентот виолина штипки дупки алатки,reamer,хлапак 1/10-1/2

DEN 4708.80
Количина на стоки


студентот виолина штипки дупки алатки,reamer,хлапак за 1/10 -1/2 виолони
На ВИОЛИНА КОЛЧЕ ДУПКА REAMER со 4 дупки ,
УПОТРЕБА : виолина е колче дупка процес дебрифирање
Апликацијата Спектар : На 1/2 ,1/4,1/8,1/10 виолина штипки дупка
Материјали : Тие се изработени од High speed челик.
Постојат два вида форми : Четири спирала флејта со шупливи земјата рабови за сечење должина на сечилото е : 130mm
Минимален дијаметар е : 4mm
Макс. дијаметар е : 8.5 mm
Нож должина е : 132mm Бас rib алатки,Електрични железо, бас создателот е алатки US$ 140.00 /парче
luthier алатки,виолина вратот продолжување мерење алатка US$ 35.00 /парче
10pcs knifes за пломба,luthier алатка.виолина создателот е алатка US$ 38.00 /парче
Машини за алатки,Прилагодлив туркање-тип на рамна површина US$ 35.00 /парче
На Виолина ШТИПКИ ХЛАПАК за 1/2,1/4,1/8,1/10 виолина
УПОТРЕБА : На виолина е колче процес дебрифирање
Примена Опсег : Виолина 1/4 -1/10
Материјал : Тоа го направи на високо-брзински челик
Димензија :
На 1/2 дупка максимален дијаметар е : 6.8 мм и минимален дијаметар е : 5.5 мм
На 1/4 дупка максимален дијаметар е : 6.5 mm и минимален дијаметар е : 5.2 mm
На 1/8 дупка максимален дијаметар е : 6.4 милиметри и минимален дијаметар е : 5.0 mm
На 1/10 дупка максимален дијаметар е : 6.2 мм и минимален дијаметар е : 4.2 mm

Бренд Име:
Bai Fei Te
Употреба:
Виолина Употреба
Број На Модел На:
виолина алатка
R

Тие исто така купуваат со овој производ