.

.

Linhuipad СТП замена совети /Пена earbud совети/earbud опфаќа 3 големина за вас избравме/ уво совети во различни бои

Linhuipad СТП замена совети /Пена earbud совети/earbud опфаќа 3 големина за вас избравме/ уво совети во различни бои

DEN 6564.00
DEN 7632.00
-14 %
Количина на стоки

Го изгуби десното уво перница? Не фрли вашиот earbuds - ги собереш некои замена уво перници.Нека музика игра. Секоја замена хибрид уво перница е изградена на мека пена од надвор за супер-меки и сигурно одговара. Pls информирате на бои пред да се одржи редот ! Понекогаш цветен уво совети не се avaliable .

боја:
Црна
Бренд Име:
Linhuipad
Пакет:
Yes
Големина:
4.9mm
Тип На Објект:
Уво Влошки
Број На Модел На:
SE-4
SE-4:
црна боја
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ