.

.

Hotsale!!! 3мм 100meter #8 Црна боја (повеќе боја може да ги собереш) Накит вистински guniune круг кожа кабелот јаже и string

Hotsale!!! 3мм 100meter 8 Црна боја (повеќе боја може да ги собереш) Накит вистински guniune круг кожа кабелот јаже и string

DEN 3234.24
Количина на стоки

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Големина:
3mm
Многу Qaulities:
100meter секој ролна
боја:
црна боја
Боја На Број:
#8
мини цел:
100meter секоја боја
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ