.

.

Прекрасна Зимска Бебе Девојка Пингвин Печати Долг Ракав Pullover Памук Џемпер

Прекрасна Зимска Бебе Девојка Пингвин Печати Долг Ракав Pullover Памук Џемпер

DEN 279.00
DEN 366.72
-24 %
Количина на стоки


Прекрасна Зимска Бебе Девојка Пингвин Печати Долг Ракав Pullover Памук Џемпер
Опис :
100% Нов Бренд и Висок Квалитет
Главната Боја : Бела
Ново во Мода
Материјал : Памук Мешавина
Големина : костим за од 1 до 3 години Момчиња , види детали подолу
Големина Детали :
Големина(cm/'') Биста Должина на Ракав Должина
XS-2 T 52/20.4" 33/13" 30/11.8"
S-3 T 54/21.2" 38/14.9" 33/13"
М-4 T 58/22.8" 41/16.1" 35/13.7"
L-5 62/24.4" 44/17.3" 38/14.9"
Пакет :
1pcs Бебе Девојки Дуксери Облека
Answer : ___________________________ Note :
1. Објектите се мери од страна на страна, ќе има мало отстапување. Се надевам дека ќе разбере.
2. Објектот боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
'

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5
Одделот За Името:
Деца
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
Pullover
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Kacakid
R

Тие исто така купуваат со овој производ