.

.

MCCKLE Личност Змеј Јакни Хип Хоп 2018 Лето Патент Тренерки Секојдневен Палта Машки Streetwear Лет Одговараат на Змеј Јакни

MCCKLE Личност Змеј Јакни Хип Хоп 2018 Лето Патент Тренерки Секојдневен Палта Машки Streetwear Лет Одговараат на Змеј Јакни

DEN 967.00
DEN 1487.52
-35 %
Количина на стоки


Совети
Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори.Ве молиме да се разбере.
Известување
Обично,цел доаѓа без чевли кутија,само еден пар на чевли.Но, ако ви треба кутија,ве молиме контактирајте со нас да incerase цена.Чевлите кутија вредности US$5
Купувачи И Потребни
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.
Испорака
1.Превозот Метод;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS
Dlivery Време
а.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
в.e Packet обично трае 10-15 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
г.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
1)7-15 работни дена во Азија
2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и Среден Исток
3)30-45 работни дена да Јужна Americe и Африка
Наплата и Враќање
1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
2.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба,инаку ние ќе се одбие да се вратат.
3.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
Повратни информации
1.Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано.
Комуникација и Превозот Брзина.
2.ако мислите дека ние може да се направи подобро,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе ви даде satisfing одговор.

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
MCCKLE
Материјал:
Акрилик
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
О Деколте
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Дебелина:
Тенка
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Број На Модел На:
A4655
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Змеј
R

Тие исто така купуваат со овој производ