.

.

Аниме Девојки und Panzer Maho Nishizumi Cosplay Костим со Шапка

Аниме Девојки und Panzer Maho Nishizumi Cosplay Костим со Шапка

DEN 3393.00
DEN 4464.00
-24 %
Количина на стоки

Аниме Девојки und Panzer Maho Nishizumi Cosplay Костим со Шапка
Целосен Сет : Грб+Кошула+Здолниште+Шапка
Напомена : Драг пријател,Ако сакате нарачана со овој костим,ве Молиме кажете ни ја вашата висина,биста,половината,колковите и рамо правилно.Оставете порака ако не го имаат на вашата големина, Ние ќе нарачана на големината која ќе се избере,и нарачана овој костим треба 7-10days,ви Благодариме за вашата поддршка.Нарачана=Нема Екстра Пари,Освен неколку производи,ние ги направи белешка во деталите.
Драг пријател,ако вашата големина е посебна,ве молиме оставете ги вашите measurments : Биста,Половината,Колковите и Висина во цел белешки кога ќе ги нарачате на предмети,ние ќе го избере правилната големина за вас или custum објектот со твоите measurments,ви Благодарам!!!

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
девојки und panzer
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
PUOEWJN
Знаци:
Maho Nishizumi
Компоненти:
целосен сет
R

Тие исто така купуваат со овој производ