.

.

480pcs 1 Sequin Headbands Дете Headbands За Девојка се Водат 1 Инчен Sequin Headband 14 Бои #SH7

480pcs 1 Sequin Headbands Дете Headbands За Девојка се Водат 1 Инчен Sequin Headband 14 Бои SH7

DEN 6138.00
DEN 7672.80
-20 %
Количина на стоки


добредојдовте во мојата продавница
1` sequin headbands мешавина боја бебе headbands за девојка се водат sequin headband
Производот Нови Дизајни 1 инчен sequins headbands коса додатоци Големина ширина : 1 инчен должина : 16 инчи Боја исто како слика Материјал : се водат sequin Предности : може да се меша бојата да се одржи редот , MOQ е 12pcs/многу за секоја боја,да ни каже број цел
мојата продавница, исто така, имаат оние различен стил бебе косата додатоци .ако сакате ,можете да контактирате со нас слободно.среќен шопинг

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Материјал:
Свила,Spandex
Број На Модел На:
15100
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ