.

.

3M должина 10K 3950 16A Електрични Кат Сензор Сонда за Подно Греење Систем Термостат W315

3M должина 10K 3950 16A Електрични Кат Сензор Сонда за Подно Греење Систем Термостат W315

DEN 109.00
DEN 114.72
-5 %
Количина на стоки

Работи со широк спектар на различни термостати. Ве молиме проверете ги отпор вредности на вашиот тековната сензор против табела Кабел има голема ригидност, овозможувајќи да биде лесно да се пренесува преку постоечките флексибилни канал. Погодни за употреба во влажни средини, IP68 Не поларитетот, едноставно поврзете две жици или начин круг на сензор штекер на термостат Термопластични заштитно домување за NTC сензор Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Бела Отпор : 10 KΩ Кабел Должина : 3 метар Сензор димензии : 20mm x 5mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Температура Затоплување Сензор Сонда

Дисплеј Тип:
Дигитални
Бренд Име:
OOTDTY
Моќност Тип:
полнач
Стил:
Вградени
Теорија:
Сензор На Температура На
Број На Модел На:
3W032215
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Макс Мерење На Температурата:
70°C - 99°C
Употреба:
Внатрешна
R

Тие исто така купуваат со овој производ