.

.

Бесплатен превозот 20PCS/МНОГУ SGH80N60UFD G80N60UFD G80N60

Бесплатен превозот 20PCS/МНОГУ SGH80N60UFD G80N60UFD G80N60

DEN 1032.00
DEN 1200.00
-14 %
Количина на стоки


Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
Временско Реле
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SGH80N60UFD
Извор На Енергија:
AC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ