.

.

XT107 трговија на големо мода headwear шамија магнет brooch цвет hijab клипови 12pcs/многу

XT107 трговија на големо мода headwear шамија магнет brooch цвет hijab клипови 12pcs/многу

DEN 501.00
DEN 911.52
-45 %
Количина на стоки


Имаме 2 продавница , други продавница е YINGYUAN ПРОДАВНИЦА ,
Сега , ние се стави сите во една продавница , овие повратни информации се
сите од нашите стари пријатели повратни информации .
Потсетник
Испорака
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по aliexpress обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), ,DHL, UPS-от,ARAMEX,FEDEX се прифатени.
Плаќање
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, Ние, исто така, ја прифати western union , TT , кредитни картички и преку paypal се обезбеди плаќање на aliexpress.
Политика на враќање и Наплата
По примањето на предметите , таму е наједноставниот начин за решавање на проблеми во врска со квалитетот , квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна точка. Само пратете ни е-мејл . Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен дена и снабдување со најмалку две решенија за вас. Тоа е нашата чест да ви понудиме комплетна, кавга слободен и пријатно шопинг искуство.
Услови
1.ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас.
2.ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите размена на стоки.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот servce.
5.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
6.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
7.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.
Ви благодариме,Вашата поддршка е нашата најголема сила напред

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тип:
Barrettes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ