.

.

топла продаде Таблет КОМПЈУТЕР водоотпорен перница висок квалитет складирање торба Бесплатен превозот

топла продаде Таблет КОМПЈУТЕР водоотпорен перница висок квалитет складирање торба Бесплатен превозот

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %
Количина на стоки


start173018672085298
Индивидуални купување, по купувањето да им овозможи на продавачот да ги менувате цена + = $35 + = $24
end173018672085298
топла продаде Таблет КОМПЈУТЕР водоотпорен перница висок квалитет евтини складирање торба Бесплатен превозот
материјал : високо квалитетни пвц
боја : сина
големина : 30*21 см
тежина : 157 g
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
http : //help.aliexpress.com/how_to_place_order.html
Прифатени методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
end173018672085277

Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Употреба:
Алатки
Применливи Простор:
Гардероба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
M20-1-3
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Материјал:
ПВЦ
Производот:
складирање торба
Капацитет:
30*21 см
Спецификација:
30*21 cm
Материјал:
високо квалитетни ПВЦ
боја:
Сина
Големина:
30*21 см
Тежина:
157 g
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ