.

.

2018 ONKE Зима Патики Чизми Мажите пешачење чевли Отворено Жените Спортски Снег Чевли Водоотпорен Патики за Машки Топло Крзно Zapatillas

2018 ONKE Зима Патики Чизми Мажите пешачење чевли Отворено Жените Спортски Снег Чевли Водоотпорен Патики за Машки Топло Крзно

DEN 1684.00
DEN 2806.08
-40 %
Количина на стоки

Descrição не produto 2018 ONKE Зима Патики Чизми Мажите Трчање на Отворено Жените Спортски Снег Чевли Водоотпорен Патики за Машки Топло Крзно Zapatillas Descrição не produto За Боја : ве Молиме изберете чевли боја како на сликата покажува.Ние ќе ви испратиме corret боја . Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
За големина на :
1.Различни фабрика и различни производство серија имаат различни НАС големина.
2.ве молиме изберете големина следат ЕУРО големина и нозете должина.
3.ве молиме не го изберат големина од страна на вашиот локалните големина или со погодување големина,
4.ве молиме да проверите на нашата големина информации внимателно, ако не сте сигурни за што да се избере големина
ве молиме контактирајте со нас пред да се направи орде р. Ви благодариме за вашето разбирање.

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
69200682
Датум На Издавање:
Winter2017
Горниот Материјал:
кожа
Функција:
Водоотпорен,Дише,Масажа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
ПВЦ
Обвивка Материјал:
Овча
Бренд Име:
ONKE
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Почетник
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
R

Тие исто така купуваат со овој производ