.

.

Секси долна Облека Чипка Поместена Везови Цвет Градник Удобно дише Жените долна облека Push Up Градник Поставува & Panty A B C D Првенство

Секси долна Облека Чипка Поместена Везови Цвет Градник Удобно дише Жените долна облека Push Up Градник Поставува & Panty A B

DEN 432.00
DEN 575.52
-25 %
Количина на стоки


Чаша Големина:
A, B, C, D
Бендови Големина:
30, 32, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Декорација:
Чипка
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Поддршка Тип:
Underwire
Број На Модел На:
8817
Градник Стил:
Поместена,Им Помогнам На
Стил:
Секојдневниот
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Флорални
панталони големина:
Единствен Големина
R

Тие исто така купуваат со овој производ