.

.

Кореја Нова рачно изработени Модерна Ткаенина Цвет Брошеви Иглички Значки Мода Накит За Жена Одговара Додатоци-YHGWBH017F

Кореја Нова рачно изработени Модерна Ткаенина Цвет Брошеви Иглички Значки Мода Накит За Жена Одговара Додатоци-YHGWBH017F

DEN 146.88
Количина на стоки


Кореја Нова Рачно Изработени Модерна Ткаенина Цвет Брошеви Иглички Значки Мода Накит За Жена Одговара Додатоци
Цвет Дијаметар : 5.5 CM

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Цвет
Бренд Име:
BELLE FEMME
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
YHGWBH017
Материјал:
Ткаенини
Стил:
Кореја
Материјал:
Ткаенини
Применливи за:
Девојка,Жена
R

Тие исто така купуваат со овој производ